top of page

1

Fırının Başında Gerçek Bir Usta!

Pizza Today’da fırının başında her zaman gerçek bir pizza ustası vardır. En taze hamuru, en kaliteli malzemelerle hazırlar ve tam kıvamında pişirir. Her siparişinizde pizzanız gerçek bir ustanın elinden çıkar ve aynı lezzetle size sunulur.

Nasıl Bu Kadar Sıcak?

Pizza Today’de, pizzanız hazırsa başka bir şiparişin hazır olması beklenmez. Motorlu kuryelerimiz her siparişinizde yola sizin için çıkar. Özel “punch” paketlerimiz ve motor kutularımız sayesinde pizzanız size geldiğinde hala sıcacıktır.

pizza_today_punch.jpg

2

3

ankara_pizza_today.jpg

Gel - Al - Kazan!

Bugün evden çıkmak istemiyorsanız, Pizza Today kuryeleri pizzanızı size sıcacık ulaştırmak için hazır. Fakat “Ben eve geçerken uğrar pizzamı kendim alırım” diyorsanız, Pizza Today’in, paket servis maliyetleri düşülmüş gel-al kampanyaları ile pizzanızı daha avantajlı fiyatlarla alabilirsiniz.

3

Her Pizzanın Tadı Farklı!

pizza_today_punch.jpg

“Genelde pizzalarda malzemeler farklı olsa da tatları hep birbirine benziyor” fikrine siz de katılıyorsanız yalnız değilsiniz. Bunun pek çok sebebi olmasına karşın, ana sebep donmuş hamurlar ve soslarda kullanılan katkıların baskın tadıdır. Pizza Today’de hamur ve sos günlüktür. İçerisine daha uzun süre kullanılabilmesi için herhangi bir katkı maddesi konmadığından, pizzanızı yerken gerçekten malzemelerin tadını alabilirsiniz.

4

Bir pizzacının hikayesi...

24 yıl önce ilk hamuru yaptığımızda, şimdiki gibi her köşede bir pizzacı yoktu. Biz işimizi çok sevmeye daha o gün başladık...

Aradan geçen zamanda değişen çok şey olmadı aslında. İşimizi sevmemizdeki en büyük sebep, dün olduğu gibi, bugün de sizlersiniz. Örneğin haftada üç gün bize uğramadan yapamayan üniversite öğrencisi Melih, her Pazartesi akşamını pizza gecesi ilan eden Genç ailesi, haftanın iki öğününü bizde geçiren köşedeki bankanın kıymetli personeli ya da çıtır tavuklu sandviçimizden vazgeçemeyen ve babasını kaptığı gibi her fırsatta gelen küçük Mira...

Siparişlerini paket servis olarak evine isteyenler de var, gel-al kampanyalarımızdan faydalanmak ya da ailesiyle güzel bir öğün için restoranımızı ziyaret edenler de... Herkesin damak tadına uyacak en kaliteli malzemeler, en taze hamurla yapılmış Pizza Today'e özel ürünler geliştirmek için sürekli ar-ge çalışmaları yapıyoruz. Hamurlarımızı daha iyi hale getirmek için farklı tariflerle tadım deneyleri hazırlıyoruz. Kim bilir belki bir ziyaretiniz esnasında siz de bir tadım testimize katılabilirsiniz... Malzeme tedarik süreçlerimizi, pizzalarımızı size en kaliteli malzemelerle hazırlayabilmek için, önde gelen, tanınmış markalarla yönetiyoruz.

Bir pizzanın daha lezzetli olabilmesi için hamurun ve kullanılan pizza sosunun tazeliği, pizzada kullanılan malzemelerin kalitesi en önce gelen unsurlardır. Fakat asıl önemli olan bütün bu bileşenleri doğru maliyet oranıyla, uygun fiyatla sunabilmek. İşte Pizza Today'in farkı tam da bu noktada ortaya çıkıyor. Yılların verdiği tecrübe ile, satın alma ve maliyet süreçlerimizi en doğru şekilde yürütüyoruz. Gereksiz reklamlardan kaçınıyor ve bütün eforumuzu size en lezzetli pizzaları, en uygun fiyatla sunabilmek için harcıyoruz. Bu sebeple hem paket hem de gel-al kampanyalarımızın, farklı alternatifler ve uygun fiyatlar sunmasına çalışıyoruz.

Pizzalarımız dışında sandviçlerimiz, atıştırmalıklarımız ve salatalarımız için de aynı özen ve hassasiyeti gösteriyoruz. Mutfağımıza giren salata malzemeleri, günlük olarak alınıyor ve size en taze halleriyle ulaşıyor. Özel sandviç ekmeklerimiz, her siparişinizde sizin için özel olarak pişiyor. Atıştırmalıklarımızın kızartma yağları sürekli gözetim altında tutuluyor ve sıklıkla yenileniyor. Böylece mutfağımızdan çıkan her ürün, size en sağlıklı ve lezzetli şekilde sunuluyor.

İşimizin önemli bir kısmı da, mutfağımızda özen ve dikkatle hazırlanan ürünlerimizin paket siparişlerde size sıcak olarak ulaştırılması. Bu sebeple tecrübeli paket servis personelimiz, "termal pizza taşıma çantası" olarak tabir edilen, özel çantaları kullanıyorlar. Pizzanız hazırsa, başka bir siparişi beklemeden, direkt yola çıkıyor. Böylece ürünlerimiz kapınıza ulaştığında hala sıcaklığını koruyor.

Bu uzun maratonda bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Bugün ve size hizmet verme şansı bulduğumuz her gün daha iyi, daha lezzetli ürünleri sunmak için çalışmaya devam ediyoruz.

Çünkü pizza yapmayı çok seviyoruz.

Şimdiden afiyet olsun.

bottom of page